Cena Bitcoin nie może przekroczyć 9120 dolarów.

Cena Bitcoin’a nie była w stanie przebić się przez 9120 dolarów w części 24-godzinnej pomimo ciężkiego młócenia w poprzek linii. Król krypto walutowych Bitcoin BTC spadł o dobrą marżę w ciągu ostatnich 72 godzin.

Wykres cen Bitcoinów 1 – 3 czerwca Wykres cen Bitcoinów według Trading View

Cena Bitcoin udało się przełamać próg 9120 dolarów trzy razy w ciągu ostatnich 24 godzin, podczas gdy dni niski został zarejestrowany o północy GMT na 9046,16 dolarów.

Ruch cen Bitcoinów: Czego się spodziewać?

Analityk Bitcoin na Trading View Trading Shot uważa, że krypto waluta będzie się konsolidować przez cały lipiec. Faktem jest, że cena krypto waluta porusza się we wspomnianym wzorze.

Wykres cen Bitcoin 2 – 3 lipca Wykres cen Bitcoin System w Trading View

Trading Shot wyjaśnia, że „ostatnia zmienność i brak możliwości osiągnięcia nowego haju i przełamania oporu na poziomie $10500, skłoniły mnie do ponownego spojrzenia na szersze wykresy Bitcoinów“.

Wyjaśnia on, że wykres tygodniowy w szczególności i porównanie bieżącego okresu pokazuje ogromny ruch konsolidacyjny w działaniu, który może trwać do końca lipca. Dąży on do tego, aby bieg byków mógł zostać rozpoczęty pod koniec lipca.

Biorąc pod uwagę fakt, że cena Bitcoina często zmieniała kurs z punktu widzenia analityków handlowych, ostrożny ruch jest zalecany jak zawsze.